המשימה החשובה ביותר: למצוא גן אירועים לחתונה במרכז

מזל טוב – אתם מאורסים! אחרי שכבר התענגתם על הסטטוס החדש במשך כמה חודשים, מסתמן שזהו הזמן להתחיל בעבודה, כלומר בתכנון אירוע החתונה שלכם. אין ספק שזוהי אחת התקופות המרגשות יותר שחוויתם, ובוודאי שמגיע לכם להנות מכל רגע. עם זאת, חשוב להתפכח ולהבין שתכנון חתונה הוא פרויקט גדול ומורכב, אך אין זה סותר את העובדה שהוא ילווה בהמון רגעים משמחים שתחלקו עם בן/בת הזוג , עם המשפחה והחברים הקרובים. אם גם אתם קצת בלחץ וחווים סחרחורת קלה לאור המשימות הרבות שעוד נכונות לכם, אנחנו כאן כדי לעשות סדר ולהסביר מהם הדברים החשובים להתמקד בהם בתכנון החתונה, מהדם הצעדים הדחופים ביותר ועם מה אפשר קצת להתמהמה.

תכנון חתונה לא חייב להיות מלחיץ – למעשה, אנחנו באמת מאמינים שזה יכול להיות כיף גדול. 

כיצד תצליחו לשריין את האולם הטוב ביותר עבור החתונה שלכם?

כמובן, המשימה החשובה והדחופה ביותר שעליכם לשים מאחוריכם, במסגרת הפקת האירוע, היא למצוא גן אירועים לחתונה במרכז

קודם כל, חשוב להבין שכאשר אתם מתכננים להינשא בתקופה בה צפויות להתקיים חתונות רבות אחרות, לרבות עונת הקיץ בישראל, הביקוש לאולמות אירועים וגם לספקים ולציוד הדרוש לחתונה הולך וגובר, ובמילים אחרות, אתם מתחרים עם הזוגות האחרים על הטובים והמבוקשים שבהם. לכן, אם אתם רוצים להבטיח שתזכו למקום הטוב ביותר, לחברת הקייטרינג האיכותית והמומלצת ביותר ולספקים כמו די.ג׳י מעולה, צוות צילום מקצועי ועוד, כדאי להתעורר ואף למהר. כמו כן, ככל שתמהרו לסגור את כל הקצוות, לא רק שתבטיחו ששריינתם את הבסט של הבסט, מה גם שתוכלו להוריד את מפלס הלחץ, בידיעה שהדברים החשובים כבר סגורים, ומבטיחים לכם הצלחה.

לעבוד נכון ולהכין רשימת מטלות מסודרת 

כידוע, כל הפקה מקצועית מתחילה מיצירת רשימות מסודרות, לרבות סדר וחשיבות המטלות שעליכם לבצע. אין כאן מקום לספונטניות, וסדר הפעולות שתעשו הוא קריטי להצלחת החתונה שלכם. גם אם החלטתם לשכור את שירותיהם של מפיקי אירועים עבור החתונה (מומלץ בחום כמובן), עדיין ישנן מטלות שאף אחד מלבדכם, החתן והכלה לעתיד הקרוב מאוד, יכול לעשות. למשל, כל הבחירות וקבלת ההחלטות הקריטיות לאירוע החתונה. חשוב לזכור שהאירוע הזה צריך לשקף את האישיות והסגנון האינדיבידואלי שלכם, ולא של אף אחד אחר. כמו שאף כלה לא רוצה להרגיש ״מחופשת״ בשמלת הכלה שלה, כך גם גן האירועים, העיצוב במקום, המוזיקה שתתנגן ברקע והמנות שיוגשו למשתתפים – צריכים להיות לטעמכם ולהתאים לכם. 

בקיצור, יש לכם המון עבודה (לא בקטע של להלחיץ), וחשוב שתפעלו לפי הסדר.

הגיליון הראשון והחשוב צריך לעסוק בפריסת התקציב לאירוע, במסגרתו כתוב בבירור מהו הסכום שאתם מקציבים עבור האולם והאוכל, מהו התקציב עבור כל אחד מהספקים ה״גדולים״ והקריטיים באירוע – די.ג׳יי, צלמים, מאפרות, מעצבי אירועים ועוד בעלי מקצוע שהאירוע לא יכול להתקיים בלעדיהם. 

בשלב הבא, חשוב ליצור גיליון שירכז את כל המטלות, הדד ליינים של כל אחת מהן והסטטוס שכל אחת מהן נמצאת בו. הגיליון הזה יהיה העוגן שלכם וה״בית״ שתחזרו אליו בכל עת על מנת לקבל תמונת מצב ולהבין איפה עומדים הדברים בדיוק. מומלץ לסמן בצבע מסוים את המטלות שכבר בוצעו, להשתמש בצבע אחר עבור מטלות שהן דחופות במיוחד וכו׳.

כמו כן, ישנן אפליקציות ייעודיות, באמצעותן ניתן לעקוב אחר כל תהליך ההפקה, לרבות תקשורת עם ספקים, ניהול התקציב, ואף אישורי הזמנות של האורחים שלכם.

איך תדעו איזה סוג של אולם אירועים מתאים לכם?

כאמור, מציאת אולם אירועים שיתאים לכם באופן מדויק, היא אחת המשימות החשובות והקריטיות שיש עליכם לעשות, וככל שתקדימו לבצעה, כך יהיה טוב יותר. מצד אחד, זוהי משימה מורכבת ומאתגרת, מהצד השני, אם תלכו בדרך הנכונה ותשאלו את עצמכם את השאלות הנכונות במהלך החיפוש – תוכלו לצלוח את המשימה הזו בקלות. הנה כמה הכוונות שיסייעו לכם להבין אם הגעתם למקום הנכון:

מהו הסגנון שלכם – אנשי טבע, טיפוסים של עיר, או אולי בכלל שניהם?

כאמור, אולם האירועים בו תתחתנו צריך להתאים לסגנון שלכם באופן מירבי. אם אתם אנשים שאוהבים טבע ונופים פתוחים, שווה לחפש אחר אולם אירועים בטבע במרכז. אם, לחילופין, אתם טיפוסים אורבניים שחיים ונושמים את העיר, אולי שווה להתמקד במקומות סגורים שמעבירים את חוויית הבילוי האורבנית באופן המדויק ביותר. אם אתם לא מעוניינים להחליט, ואולי אתם בכלל ״גם וגם״, תשמחו לגלות שלא חייבים לבחור. ישנם כיום אולמות אירועים הממוקמים בערים מרכזיות, ו״בועטות״ כמו בתל אביב, ובכל זאת, הם גם כוללים חוויה של טבע ונוף. הריברסייד שבפארק הירקון הוא דוגמא נהדרת למקום שמשלב את כל מה שטוב בתל אביב, יחד עם נוף פסטורלי וירוק, לצד נהר.

היקף האירוע שאתם מתכננים אל מול ממדי המקום

עוד פרמטר שיסייע לכם לבחור נכון, הוא פשוט היקף האירוע שאתם מתכננים. במילים אחרות – כמה אנשים אתם מעוניינים להזמין לחתונה שלכם? זהו נתון שיש לסגור מבעוד מועד, ממש בשלבים הראשוניים של תהליך ההפקה. ברגע שיש לכם את הנתון הזה ביד (ולא מומלץ להתחיל לחפש אולם לפניכן), תוכלו לבחון את התאמתו של האולם לכמות האנשים שצפויים להשתתף בחתונה. מומלץ שלא לבחור מקום גדול מדי, שכן, אולמות רחבי ידיים עלולים לגרום למשתתפים ״להתפזר״ ולבכך לפגוע באווירה. 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
ריברסייד אולם אירועים על הנחל בתל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES