איך למצוא מקום לחתונה קטנה בתל אביב?

אי אפשר לערוך חתונה בלי המקום המושלם לאירוח האירוע, וזו הסיבה שתהליך החיפוש היא חלק קריטי בתכנון האירוע. האולם בו תתחתנו ישפיע על כל מרכיבי האירוע – החל מהאוכל שיוגש בו ועד לעיצוב ולאופן בו האורחים שלכם יתנהלו בחלל המתחם. לא כל אולמות האירועים זהים, ולכן לא כל מקום מתאים לכל אחד. לכן, חשוב להבין איזה סוג של מקום אתם צריכים ליום הגדול שלכם ומהן האפשרויות העומדות לרשותכם, בהתאם למגבלות השונות, לרבות תקציב.

אם החלטתם לחפש מקום לחתונה קטנה בתל אביב, ישנם מספר פרמטרים שיש לבחון בתהליך החיפוש.

כמה טיפים שיסיעו לכם להתמקד במה שחשוב

טיפים אלה שחייבים לדעת יעזרו לך למיין את הרעש של אפשרויות המקום ולבחור מקום חלומי שיתאים בצורה מושלמת ליום הגדול שלך.

התייעצו עם אנשי מקצוע, ובמיוחד עם מפיקי האירוע

מפיקי אירוע החתונה שלכם, יהוו משאב רב ערך לאורך תהליך הפקת החתונה,  ובמיוחד כאשר אתם לא מצליחים להחליט היכן המקום המתאים ביותר לחתונה שלכם. בתור אנשי מקצוע, ובעלי ניסיון עשיר בתחום האירועים, הם יודעים דבר או שניים, ויוכלו לתת לכם את העצות המועילות ביותר, במקרה שאתם מתלבטים לגבי האולם. כמו כן, כבר בשלבים המוקדמים של תכנון החתונה, הם יוכלו לעזור לכם להבין מהו הכיוון הכללי של האירוע, ולסייע לכם לדמיין אותו מתרחש בחללים פוטנציאליים שאתם בוחנים.

אם תערבו את מפיקי האירוע כבר בשלב בחירת האולם, הם יוכלו לוודא שהחזון שלכם לגבי האירוע, יוכל להתממש במקום כזה או אחר. אנשי מקצוע יודעים לבחון את המקום מכל האספקטים, וידעו לשאול את השאלות הנכונות, שסביר להניח שלא תחשבו עליהן בכלל. לדוגמא, אם יש צורך במתחם מקורה, באמצעי חימום אם מדובר בחתונת חורף, באמצעי הצללה בקיץ, בתאורת חוץ ועוד היבטים של בטיחות ולוגיסטיקה.

הגדירו היטב את התקציב לאירוע מבעוד מועד

שני פרמטרים שהם מכריעים מאוד על בחירת המקום בו תתחתנו, הם התקציב והמיקום. לכן, חשוב מאוד להיסגר על שניהם עוד הרבה לפני שמתחילים לחפש אולם.

התקציב שיעמוד לרשותכם עבור החתונה, יספק את המידע החשוב – איזה סוג ורמה של אולם אתם יכולים להרשות לעצמכם, וסביב אילו מקומות למקד את החיפוש. 

בנוסף, על אף שאינכם חייבים בשלב זה  לדעת את תאריך החתונה המדויק שלכם, כן כדאי להבין פחות או יותר באיזו תקופה אתם מעוניינים להינשא, מכיוון שהזמינות של המקום תשפיע מאוד על התאריך שייבחר. כמו כן, חלק מהאולמות הם פעילים בעונות מסוימות ובעונות אחרות לא, חלקם מתאימים לחתונות ערב בלבד, וחלקם מתאימים גם לחתונות צהריים.ככל שתהיו יותר ממוקדים, כך תוכלו להוריד מקומות מהרשימה. לדוגמא, אם אתם כבר באים מוכנים עם הנתונים שאתם מעוניינים בחתונה ביום שישי בתל אביב, המידע הזה ישמש אתכם לקיצור ומיקוד תהליך החיפוש.

דעו מהו הסגנון המדויק שמתאים לכם

ללא הבנה של סגנון החתונה והאסתטיקה אליה אתם מכוונים, לא תוכלו למצוא מקום שיהיה בקו אחד עם התוכניות שלכם. אם תמיד חלמתם על חתונה נוצצת ומוגזמת, עם ים של הוד ופאר, אז אולי אולם שהוקם בחווה כפרית פחות יתאים כאן. לעומת זאת, אולם אירועים גנרי ומקורה, או מקום אורבני נטול צמחיה, כנראה פחות יתאים לכם אם אתם אנשים של חוץ וטבע, ותמיד חלמתם שהחתונה שלכם תתקיים תחת כיפת השמיים.

ודאו שהמקום ערוך לכל תנאי מזג אוויר

במיוחד אם אתם עומדים להינשא בעונות המעבר, חשוב לוודא שיש באולם גם אופציה מקורה, לכל צרה שלא תבוא, או במילים אחרות – גשם. אנחנו יוצאים מתוך הנחה שאם כבר החלטתם שאתם עומדים להינשא בחורף, מראה האירוע יערך במקום סגור ומקורה. עם זאת, גם בעונות אחרות, נוחות ויציבות יותר, עלולות להיות הפתעות פחות נעימות. בין כה וכה אתם נתונים במתח גבוה סביב כל ארגון החתונה, לכן חשוב שאיפה שאפשר להבטיח שהדברים יתנהלו באופן חלק וללא תקלות – תבטיחו זאת.

לא לסגור מקום לפני שקיבלתם המלצות לגביו

דרך מצוינת לקבל החלטה לגבי אולם אירועים עבור החתונה שלכם, היא לשמוע מה מספרים זוגות אחרים שהתחתנו בו, תוך ירידה לפרטים לגבי האופן בו התנהל האירוע ובחינת שביעות הרצון של החתן והכלה והאורחים כאחד. בנוסף, מומלץ להגיע ולראות כיצד מתנהל אירוע ב״לייב״ במקום. רק באופן זה תוכלו לקבל מושג אמיתי לגבי הדרך בה מתנהלים אירועים במקום, איך האווירה במקום, איך הוא נראה בערב (במקרה שגם האירוע שלכם צפוי להתקיים בשעות הערב), מהי רמת היעילות של צוות הקייטרינג וצוות העובדים בכלל, ואיך כל האירוע ״מרגיש״.

לא לזלזל בתחושות הבטן ובאינטואיציות

עם כל הכבוד לנתונים הטכניים, חשוב שתרגישו שהמקום בו אתם מתחתנים הוא אתם, והוא מתאים לכם ומדבר אליכם, ואתם ממש מרגישים זאת בלב ובבטן. זה הזמן לגייס את האינטואיציות ואת תחושות הבטן, ולבדוק האם אתם מרגישים עמוק בפנים, שזהו האחד. רוב הזוגות מתחתנים פעם אחת בחיים, וחשוב שהכל באירוע הזה יהיה כמו שחלמתם ודמיינתם, ויותר. השתדלו להימנע מקולות ורעשי רקע, וגם אם אנשים שיקרים לכם ורוצים בטובתכם, מנסים לשכנע אותכם בהתאמתו של מקום או אולם כזה או אחר, אבל אליכם הוא לא מדבר באופן מוחלט ושלם, הישארו קרובים ונאמנים לעצמכם. זיכרו שזהו האירוע שלכם.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
ריברסייד אולם אירועים על הנחל בתל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES