אווירה שאי אפשר להתחרות בה: חתונת שישי בצהריים היא הדיבור

תכנון חתונה כרוך במספר רב של החלטות, ואחד השיקולים המרכזיים הוא בחירת היום והשעה האידיאליים לאירוע. בישראל, מדינה עם ניואנסים ומסורות תרבותיות משלה, חתונת שישי בצהריים הפכה לבחירה פופולרית, וזה ממש לא במקרה.  מהם היתרונות הגדולים של המועד הספציפי והמיוחד הזה לחתונה?

אין על שישי בצהריים בישראל

ישראל היא מדינה הנטועה עמוק בתרבות ובמסורות היהודיות, וקיום חתונה ביום שישי בצהריים מהווה הזדמנות להנות מהאווירה יוצאת הדופן של הזמן הזה בשבוע, שאין ישראלי שלא מרגיש אותה. התחושה החגיגית והמרגשת הזו שיש רק בערב שבת, היא ללא ספק משהו שאתם רוצים באירוע שלכם. 

ביום שישי בצהריים, תחילתו של סוף השבוע הישראלי, האווירה של המנוחה והרגיעה מחלחלת לכל מקום. על ידי הפקת חתונה במועד הזה, אתם והאורחים שלכם נהנים מהוייב הכיפי של סוף השבוע, שפשוט תפור על חגיגות משמחות, במיוחד כשלכולם, בלי יוצא מן הכלל, יש חופש למחרת.

מינימום ביטולי הגעה: נוכחות מלאה באירוע

בניגוד לימי חול שבהם רבים מהאורחים שלכם עוד צריכים להגיע לעבודה למחרת ואילו האורחים הצעירים שלכם אמורים להגיע לבית הספר, אירוע שישי מאפשר למשפחה, לחברים ולכל היקרים לכם ליהנות מהחגיגה במלואה, ללא משימות שעוד אורבות להם למחרת. התוצאה של הסיפור הזה – מינימום ביטולי הגעה ונוכחות מלאה בחתונה. בנוסף, התזמון הזה גם מספק לאורחים מחוץ לעיר מספיק זמן לנסוע לאירוע, להגיע בנחת ולהתמקם בכיף בחתונה שלכם. אגב, ביום שישי בדרך כלל יש משמעותית פחות פקקים בכבישי ישראל, מה שרק מחזק את הטענה הזו. 

חגיגה מתמשכת וארוכה יותר

הבחירה בקיום חתונה ביום שישי בצהריים מאפשרת לכם לערוך חתונה ארוכה ומתמשכת יותר. זוגות רבים מעידים על כך שהחתונה שלהם עברה להם מהר מדי.אז מצד אחד, נכון, הזמן טס כשנהנים, ומהצד השני, השקעתם כל כך הרבה משאבים ואנרגיות בהפקת האירוע הזה, לא חבל שהוא יהיה כזה קצר? חתונות שישי הן בדרך כלל הרבה יותר ארוכות, גם כי אף אחד לא ממהר לשום מקום, וגם בהוויתן הן פשוט כאלה. תוכלו לקחת את הזמן עם הגשת הארוחה, ורק לאחריה לערוך את טקס החופה (מה שנקרא בעגה המקצועית ״חתונה הפוכה״), ולאחר מכן להשקיע בתוכנית אומנותית מרגשת וכמובן למשוך את מסיבת הריקודים על לשקיעת השמש ויותר.

חופה מעוצבת

לקחת את האירוע עוד צעד קדימה לוויקאנד של חגיגות

אם כבר דיברנו על הפוטנציאל לאירוע ארוך ומתמשך, בחתונת שישי בצהריים תוכלו לקחת את העניין הזה עוד צעד משמעותי קדימה. תוכלו לקבץ את בני המשפחה והחברים הקרובים ביותר, ולדאוג למקום לינה עבור כולם ביחד. הרי לכולם יש סוף שבוע שלם חופשי לפניהם, כך שוויקאנד של חגיגות מתמשכות לגמרי יכול לבוא בחשבון.

קבלת שבת, חלות ואווירה: לשלב אלמנטים מסורתיים באירוע 

בין שאתם חילונים ובין שאתם שומרי מסורת, בישראל, השבת תופסת מקום מיוחד בלב של כל אחד ואחת. הבחירה בחתונה ביום שישי בצהריים מכירה במשמעותה של השבת כיום מנוחה ואחדות. הזוגות שמתחתנים בערב שבת, מאמצים את הסמל התרבותי והדתי הזה, כשהם יוצאים למסע שלהם יחד, מוקפים באהבה ובברכות של בני משפחתם וחבריהם.

מדינת ישראל יודעת לשלב היטב בין מסורת לבין מודרניות, וחתונת שישי בצהריים מגבשת את האיזון ההרמוני הזה. תוכלו לשלב בחתונה שלכם אלמנטים מסורתיים כמו קבלת שבת ביחד עם כל האורחים שלכם (אתנחתא נחמדה באמצע מסיבת הריקודים, למשל), להגיש לאורחים שלכם חלות או אפילו מאכלים מסורתיים של יום שישי כמו תבשילי דגים, ועוד אלמנטים המשקפים את הסגנון וההעדפות האישיות שלכם. שילוב זה של מסורת ומודרניות יוצר חווית חתונה ייחודית ובלתי נשכחת עבורכם ועבור האורחים שלכם כאחד.

זמינות של יותר מקומות מיוחדים לערוך בהם את החתונה

נכון, לא כל אולמות האירועים זמינים עבורכם במידה ותבחרו לקיים את החתונה שלכם במועד המיוחד הזה של שישי בצהריים. עם זאת, רק מקומות יוצאי דופן פותחים את שעריהם לאירועים במועד הזה. אם אתם מחפשים אחר מקום לחתונה קטנה במרכז, תהנו ממגוון של אולמות יוצאי דופן, שיהפכו את האירוע שלכם למיוחד ובלתי נשכח.

להנות מאור יום ומהנוף הסובב את האולם

חתונות המתקיימות באולמות אירועים מוקפים בטבע ובנוף מרהיב, הן חתונות קסומות, שיש בהן אווירה מיוחדת ונעימה. כאשר אתם מתחתנים בצהריים, אתם מגדילים את הפוטנציאל לחתונה בחוץ, ואת האפשרות להנות מנופים נופים עוצרי נשימה וממזג אוויר נעים. במילים אחרות – התפאורה המושלמת לאירוע הרומנטי שלכם. כמו כן, קבלת פנים, טקס חופה והגשת ארוחה באור יום, הופכים את האירוע שלכם לקליל וכיפי יותר. היופי הטבעי של סביבת האולם, מוסיף נופך קסום לחגיגות, ויוצר אווירה בלתי נשכחת הן עבור בני הזוג והן עבור האורחים. בנוסף, תוכלו להנות מהתאורה המושלמת לצילומים מהאירוע. 

לסיכום, חתונת שישי בצהריים כרוכה ביתרונות רבים, ובמאפיינים מיוחדים שיוצרים יחד חגיגה בלתי נשכחת ורבת משמעות. החל משילוב של אלמנטים מסורתיים ועד למינוף האירוע לחגיגה מתמשכת – קשה להתחרות בתזמון הזה. העיתוי המיוחד הזה מספק לזוגות חווית חתונה ייחודית ובלתי נשכחת. מדובר בשילוב של מסורת ומודרניות והזדמנות ליצור זיכרונות מתמשכים יחד עם האנשים שאתם אוהבים. בקיצור, הבחירה באירוע חתונה שיתקיים ביום שישי בצהריים, מבטיחה שיהיה לכם אירוע משמח, נינוח וקסום, עבור כל אחד ואחת מהמשתתפים.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
ריברסייד אולם אירועים על הנחל בתל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES