בשולי העיר הסואנת, אל מול המים השלווים והנופים הירוקים נמצא מקום מושלם לכנסים. ריברסייד ערוך לקיום כל סוגי האירועים, ביניהם גם אירועים עסקיים וכנסים.

אלו יכולים להיות כנסים של איגודי עובדים או גילדות מקצועיות; כנסים של אגודות ותנועות התנדבותיות; כנסים מסחריים; כנסים פוליטיים או כל סוג של כנס אחר הדורש מקום נחמד ושליו לארח את כולם. אם גם אתם מחפשים מקום לערוך בו כנס, בואו לשמוע קצת על מה שיש לנו להציע.

 הריברסייד – מקום לכנסים בכל עונות השנה

המבנה המיוחד והדו מפלסי של הריברסייד מאפשר לנו לקיים כנסים בכל ימות השנה. כאשר נעים בחוץ ניתן ליהנות מרוח קלילה וטבעית אך כשקר וסוער או כשחם ולח, ניתן ליהנות ממקום מוגן עם טמפרטורה נעימה ויבשה אשר תאפשר לקיים את האירוע בכל מזג אוויר. אך גם כאשר מזג האוויר קשה ולא נוח, אנו בריברסייד עדיין מצליחים לשמר את האווירה הטבעית של הפארק שמסביב ולעולם לא לנתק אתכם מהחוויה הטבעית הזו.

RM_b_376

הריברסייד – מכיבוד קל ועד ארוחה מלאה

מומלץ לפנק את באי הכנס במנות אוכל טעימות אשר במקרים רבים מושכים את קהל המוזמנים ומעודדים אותו לבוא לאירוע. קפה, כיבוד קל ושתייה הם חובה אך אם תרצו אנו בריברסייד יכולים להעניק אירוח כיד המלך עם מנות אוכל ממטבחו של השף חיים סבג (קייטרינג מעשיה). בין אם זה בופה או הגשה לשולחנות, אנו תמיד מוכנים עם מבחר מנות מושקעות ומיוחדות.

הריברסייד – נוחות ופרקטיות

ארגונים רבים בוחרים בריברסייד בתור המקום לכנסים. זהו פשוט פרקטי מאוד לקיים את האירוע אצלנו, הן מבחינת התשתיות במקום; הגישה הקלה ומקומות החנייה. אנו נמצאים בכניסה לתל אביב, מול מגרשי חנייה רבים ובמקום שקל להגיע אליו בין אם אתם מגיעים מתוך העיר או מחוץ לעיר.

הריברסייד – שותפים לכנס

צוות הריברסייד מגלה גמישות גדולה בהכנות לקראת האירוע. אנו עובדים יחד אתכם בארגון והכנה לפי כל הצרכים של הכנס שלכם. אנו מסייעים בכל פרט קטן שאתם צריכים לצורך קיום הכנס ויכולים לפתור כל בעיה. אם תרצו שולחן רישום בכניסה או מסך ומקרן (ציוד אור קולי), אנו תמיד מוכנים לסייע.

ארגון כנסים, אפילו קטנים, הוא דבר מורכב. התקשרו אלינו עכשיו ונשמח להעמיד את המקום לרשותכם.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
ריברסייד אולם אירועים על הנחל בתל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES