טיפים לקראת חתונה

רגע הצעת הנישואין מהווה נקודת פתיחה לחיים משותפים יחדיו, למיסוד הקשר הקיים ולהקמת תא משפחתי אינטימי ומיוחד. לאחר הצעת הנישואין, בני הזוג יחד עם המשפחות והחברים הקרובים, נכנסים לתקופה שבמהלכה הם ידרשו לדאוג לכל הפרטים הטכניים הרלוונטיים עבור עריכת אירוע החתונה שלהם בדיוק כפי שהם תמיד חלמו. את בוודאי מצויה בתקופה מרגשת מאוד, אך גם מאוד תובענית. תקופה אשר דורשת ממך להשקיע את מיטב המאמצים בחיפוש אחר מקום לקיים בו את החתונה, סלון כלות, שמלת כלה, צלם, תקליטן, מזכרות לאירוע ועוד. בטרם את ובן הזוג שלך נכנסים לתקופה לחוצה ותובענית של הכנות, כדאי שתנשמו עמוק ותתנהלו בתקופה הזו בצורה הטובה ביותר, על מנת שהיא תעבור בטוב ועל מנת שתצליחי להגיע ליום החתונה שלך, רגוע ושמחה ולחוות יחד עם בן הזוג שלך את היום המרגש והמיוחד בחייכם בצורה הטובה ביותר.

טיפים לקראת חתונה

כאמור, את בוודאי יודעת שתקופת טרום אירוע החתונה, היא תקופה תובענית ולחוצה אשר גובלת בארגונים טכניים רבים. רצוי וחשוב לעשות סדר בדברים, על מנת שהכל יתנהל על מי מנוחות ובסופו של דבר, אירוע החתונה שלכם יהיה האירוע המרגש, המיוחד והחוויתי ביותר. הנה כמה טיפים למתחתנים:

  1. הדבר הראשון שכדאי שאת ובן הזוג שלך, יחד עם המשפחות שלכם תעשו לקראת אירוע החתונה שלכם היא תכנון התקציב הרלוונטי עבור אירוע זה. חשוב לכלול בתקציב העומד לרשותכם עבור החתונה שלכם הן מחסכונות אישיים והן מסיוע כלכלי של ההורים, גם את אירוע החינה שתערכו, במידה ואתם אכן מתכננים לערוך אירוע שכזה וגם את מסיבת הרווקים או הרווקות. כמו כן, רצוי שתבדקי האם התקציב העומד על הפרק עתיד לכלול בו גם את רכישת טבעת האירוסין וטבעות הנישואין. בהתאם לתקציב העומד על הפרק, יהיה קל יותר לסגור כל פרט הרלוונטי עבור החתונה שלכם. רצוי להיצמד לתקציב ולא לחרוג ממנו, על מנת שלא להגיע לבעיות כלכליות.
  2. ערכי יחד עם בן הזוג שלך רשימה של כלל המוזמנים שלכם. רשימת המוזמנים היא דבר חשוב אשר תסייע לכם לבחור את אולם האירועים הרלוונטי עבור החתונה שלכם. אולם אירועים נבחר חייב להתאים לכמות מוזמנים מבחינת הגודל שלו ומבחינת היכולת שלו להכיל כמות כזו או אחרת של אנשים.
  3. אם ערכת עם בן הזוג שלך רשימת מוזמנים ואתם יודעים פחות או יותר כמה מוזמנים יש לכם, זה הזמן להתחיל לבחון את אולמות האירועים השונים ולבחור מהם בסופו של דבר את האולם המתאים ביותר מכל הבחינות עבור אירוע החתונה שלכם. בחירת אולם אירועים זהו בהחלט דבר שיש להקדיש לו מחשבה. חשוב שאת ובן הזוג שלך תתמקדו בחיפוש אחר אולם אירועים באזור אחד, אשר בו אתם מעוניינים לערוך את אירוע החתונה שלכם. לאחר שתתמקדו באזור אחד, יהיה לכם קל יותר לבחון את אולמות האירועים בו ולבחור בסופו של דבר את האולם הרלוונטי לכם.
  4. לאחר שתבחרי יחד עם בן זוגך את האזור הרלוונטי לערוך בו את החתונה שלכם, זה הזמן שלכם לבחור את אולם האירועים בהתאם לכמה פרמטרים: ראשית כל, חשוב מאוד לבדוק מהו מחירי המנות בכל אחד מהאולמות בהם תבקרו. כמובן שמעבר למחיר יש צורך לוודא שלאולם האירועים או לגן האירועים בו תבחרו יש רישיון עסק בתוקף וביטוח בתוקף. בטרם אתם חותמים חוזה מול אולם או גן אירועים כאלה או אחרים, רצוי שתבדקו האם עיצוב האולם מתאים לכם, היכן ממוקמת החופה באולם או בגן האירועים וכיצד היא מעוצבת, איזה מנות מציע הקייטרינג של האולם והאם מדובר במנות עשירות, מגוונות, איכותיות וטעימות. רצוי מאוד שלא תסגרו חוזה מול אולם או גן אירועים בטרם הגעתם לאירוע כלשהו שהתנהל באולם וראיתם כיצד הוא מתנהל מכל הבחינות וכן, בטרם טעמתם את האוכל שבאולם. רצוי שתגיעו יחד עם בני המשפחה שלכם. בחירת אולם זהו לא דבר פשוט, אך לאחר שבודקים היטב את האולם ולאחר שסוגרים חוזה ומוודאים שכלולים בו כל הפרטים המדוברים, אין ספק שנעשה צעד משמעותי מאוד בארגון החתונה.

בחירת ספקים לאירוע

בקטגוריית טיפים למתחתנים, את בוודאי יודעת שמלבד הטיפים שהוזכרו לעיל, יש צורך בטיפים לבחירת ספקי השירות הרלוונטיים עבור האירוע שלכם. אז לאחר שאת ובן זוגך סגרתם אולם ותאריך, זה הזמן שלכם להתחיל לבחור ספקי שירות:

  • צוות צילום מהווה ספק מרכזי מאוד באירועים לרבות אירועי חתונה. הקפידי לבחור יחד עם בן הזוג שלך צוות צילום מקצועי ומנוסה, לאחר שתקבלו עליו המלצות ולאחר שתבחנו את תיק העבודות שלו. חשוב שתזכרי שמה שיישאר לכם בסופו של דבר מהאירוע שלכם זו החוויה הייחודית וכמובן התמונות והסרט. על כן, יש להשקיע בבחירת צוות צילום ולא להתפשר על פחות מהטובים ביותר בתחום.
  • את בוודאי תוהה האם כדאי לכם לבחור בתקליטן או שמא כדאי לכם לבחור בלהקה. ואם החלטתם על תקליטן או להקה, במי כדאי לכם לבחור? כיום ניתן למצוא לא מעט תקליטנים מקצוענים אשר יודעים כיצד להקפיץ את רחבת הריקודים בחתונות. כדאי שתגיעו לחתונה שבה התקליטן או צוות התקליטנים מתקלטים, בכדי להתרשם בצורה הטובה ביותר מהסגנון ומאיכות השירות.
  • סלון כלות וחליפת חתן- הקפידי לסגור סלון כלות המציע בו את כלל השירותים עבור היום הגדול. גם שמלת כלה, גם עיצוב שיער וגם איפור. אין ספק שהרבה יותר נוח להתארגן באופן כולל במקום אחד. כמו כן, הקפידו לרכוש חליפת חתן מבעוד מועד, בכדי שלא להשאיר זאת לרגע האחרון ולבצע רכישה מתוך לחץ.

ארגון חתונה זהו בהחלט דבר תובעני. שתפי את בן הזוג שלך בטיפים שהובאו לעיל ויחד אתו, עברי שלב שלב בתכנון האירוע המרגש ביותר בחייכם.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
ריברסייד אולם אירועים על הנחל בתל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES