Magazine

חזרה

כל מה שצריך לדעת לפני שבוחרים אולם אירועים

15 בJan 2020

כל אדם אשר עורך אירוע מבין כי אחד הדברים אשר משפיעים בצורה המהותית ביותר על האופן שבו יתנהל כל האירוע הוא אולם האירועים הנבחר עבור האירוע. כיום ניתן למצוא מגוון אולמות אירועים בכל רחבי הארץ וההיצע הרב גורם ללא מעט אנשים לתהות כיצד לבחור את אולם האירועים המתאים עבור האירוע שלהם. בכדי לבחור את אולם האירועים המתאים לכם, חשוב וכדאי לשים דגש על מספר פרמטרים חשובים, בטרם בוחרים את האולם.

כיצד בוחרים אולם אירועים?

אירוע הוא דבר חשוב ומרגש. לא משנה אם מדובר באירוע פרטי או באירוע עסקי, הרי שהאדם המתכנן את האירוע, מוצא את עצמו בתקופת טרום האירוע בלחץ ולא פעם הוא טובע בשלל ההכנות הטכניות הנוגעות לאותו האירוע. אחד הדברים החשובים ביותר שיש לסגור לקראת האירוע הוא ללא ספק המקום שבו הוא יערך. לאחר שמוצאים את המקום המתאים לערוך בו אירוע, ניתן לדאוג בצורה קלה ונוחה יותר לשאר הדברים הנוגעים לאירוע. מכיוון שכאמור ההיצע בתחום אולמות אירועים בארץ הינו גדול ומגוון, בטרם תבחרו את אולם האירועים הרלוונטי לאירוע שלכם, חשוב שתשימו דגש על מספר פרמטרים:

  1. ראשית כל, עליכם להסגר על המיקום שבו אתם מעוניינים לערוך בו את האירוע שלכם. לא מעט אנשים מעוניינים לערוך את האירוע שלהם באזור מרכזי בארץ, בעל גישה נוחה הן עבור אורחים שמגיעים ברכב פרטי והן עבור אורחים שמגיעים בתחבורה ציבורית לאירוע. לאחר שבוחרים את האזור הרלוונטי שבו יערך האירוע, ניתן להתמקד בחיפוש אחר אולם האירועים המתאים לכם באזור זה.
  2. על מנת לבחור אולם אשר מתאים לאירוע שלכם, עליכם לבדוק כמה מוזמנים יש לכם. חשוב לדעת שישנם אולמות אירועים אשר מתאימים לאירועים גדולים יותר וישנם אולמות המתאימים לאירועים קטנים יותר. על מנת שאולם האירועים יכיל את כלל האורחים שלכם בצורה נוחה ונעימה, חשוב לבחור באולם התואם מבחינת גודלו ומבחינת כמות האנשים אשר הוא יכול לאכלס בו, לכמות האורחים שלכם. כדאי שכמה שיותר אורחים יאשרו הגעה, כמה שיותר מוקדם על מנת שתערכו בהתאם.
  3. מחיר מנה- אחד הדברים החשובים ביותר שיש לבחון הוא: כמה עולה מנה באולם אירועים. בהתאם לעלות המנה ובהתאם לכמות האורחים שלכם, תהיה לכם אפשרות להעריך האם יש לכם יכולת כלכלית לבחור באולם זה. חשוב לדעת שהתשובה לשאלה: “כמה עולה מנה באולם אירועים”? היא דבר המשתנה בהתאם לסוג האולם שאתם בודקים, ליוקרה ולאיכות שלו, למוניטין שלו ולעונה שבה נערך האירוע שלכם. לא פעם מחירי מנות בחורף יהיו זולים יותר ממחירי מנות בקיץ באותו האולם. כמו כן, לא כל סוג של מנה תעלה לכם אותו מחיר באולם ועל כן, יש לבחון מראש את תפריט המנות ואת המחיר לכל סוג של תפריט. יש לבחור אולם אירועים בהתאם לאיכות הקולינריה המוצעת בו, אך גם בהתאם לתקציב שלכם הרלוונטי לאולם האירועים.
  4. עיצוב האולם- דבר חשוב שיש לשים עליו דגש הוא העיצוב של האולם. במידה ומדובר בחתונה, כדאי לבחון כיצד מעוצבת החופה והאם ישנו מעצב שעובד עם האולם, אשר תוכלו להיעזר בו לצורך עיצוב ייחודי שאתם חפצים בו.
  5. הגברה ותאורה- חשוב מאוד לבחון בכל העולם את ההגברה המוצעת באולם עבור המוזיקה שתהיה באירוע שלכם וכן, את התאורה באולם. חשוב לבחור באולם מואר בצורה מספקת ואיכותית, אשר יאפשר לאירוע להתנהל בצורה נעימה.
  6. בטיחות- חשוב לבחון את הביטוח של האולם ואת רמת הבטיחות במקום.
  7. איכות וטעם המנות המוצעות באולם- לכל אולם יש קייטרינג משלו. אין ספק שטיב, טעם ואיכות האוכל משפיעים מאוד על האופן שבו האירוע ייזכר בסופו של דבר. אירוע טוב מוגדר בין היתר כאירוע אשר האוכל שהוגש בו היה מיוחד, טעים ועשיר. לכן, בבואכם לבחור אולם אירועים אחד הדברים שכדאי לבחון הוא סוג המנות המוצעות במסגרת הקייטרינג של האולם, איכות המנות ואופן הגשתן. מעבר לכך, חשוב לטעום את המנות על מנת להתרשם מהטעם.

אולם אירועים איכותי לאירוע מושלם

לא משנה אם אתם עתידים לערוך אירוע עסקי או אירוע פרטי, אין ספק שאולם האירועים שיבחר עבור האירוע שלכם, ישפיע על האירוע כולו. על כן, בבואכם לבחור אולם אירועים, לא די להסתפק בהמלצות שקיבלתם על אולם או על אולם שראיתם באינטרנט. מלבד ההמלצות שתקבלו והבירור באינטרנט אודות אולמות אירועים פוטנציאלים,  חשוב להגיע לאולם באופן פיזי, על מנת להתרשם ממנו. כמובן שכדאי להגיע לאולם האירועים כאשר נערך בו אירוע בכדי לבחון כיצד מתנהל אירוע באותו אולם אירועים, האם האירוע מתנהל בצורה תקינה, כיצד האולם נראה בזמן אירוע, כיצד צוות העובדים מתנהל ועוד. אירוע מושלם מתחיל באולם אירועים איכותי מכל הבחינות.

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של אולמות אירועים בכל רחבי הארץ ובכדי לדייק בבחירת האולם הנכון לאירוע שלכם, כדאי מאוד שלא תתפשרו מחד על האיכות והיוקרה של האולם הן מבחינת העיצוב שלו, הן מבחינת הקייטרינג שלו והן מבחינות נוספות, אך מאידך, חשוב מאוד שתבחרו את האולם בהתאם לתקציב שלכם העומד על הפרק עבור אולם האירועים. לכן, השאלה: כמה עולה מנה באולם אירועים? היא אחת השאלות שחשוב לשאול בתהליך בחירת אולם אירועים.

200 אישאולםאולם אירועיםאולם אירועים בתל אביבאולם אירועים קטן במרכזאולם בתל אביבאולם לבר מצווהאולם לבריתה במרכזאולם לבת מצווהאולם לחתונהאולם קטןאולמות לאירועים קטניםאיך בוחריםאיך לבחור אולםאיך להפיקאיכותיאיפה כדאיאירועאירוע בריתאירוע בשבתאירוע חברה בתל אביבאירוע חתונהאירוע לעסקאירוע נהדראירוע עסקיאירועי בוטיקאירועי חברהאירועיםאירועים עסקייםאירועים קטניםאירועים קטנים במרכזארגון אירוע לעסקארגון חתונהבוטיקבחירת אולםבת מצווהבת מצווה במרכזבת מצוושבתל אביבגןגן אירועיםגן אירועים בתל אביבגן אירועים יוקרתיד.ג'יי מריםהמלצותהפקההפקת אירועהפקת אירועים עסקייםהפקת חתונההפקת חתונה בטבעחברהחברותחתונהחתונה אורבניתחתונה בטבעחתונה ביום שישיחתונה במרכזחתונה בתל אביבחתונה הפוכהחתונה קטנהחתונה קטנה במרכזחתונה קלאסיתחתונות חורףחתונות מיוחדותחתונת זהבחתונת חורףחתונת צהרייםחתונת שישי בערבחתונת שישי בצהרייםטיפיםיום הולדת 40יוקרתילבחור אולם לבת מצווהלחברהלחברותלחתונהלעסקיםמדריך לחוגגיםמושלמתמקום חתונהמקום לאירועים עסקייםמקום לאירועים קטניםמקום לאירועים קטנים במרכזמקומות לאירועים קטנים בתל אביבמקומות לבריתמקומות לבת מצווהמקומות לחתונה קטנה במרכזמרכזמתנות לאורחים בחתונהסטיילסידורי פרחים לחתונהספקיםספקים לחתונהעיצוב אירועים קטניםעיצוב חופהעסקיצנועהקטנהקייטרינגקייטרינג טבעוניקייטרינג לאירוע חברהקייטרינג לאירועים עסקייםקייטרינג לחתונהרייבסיידרעיונות לחתונהרשימת משימות לחתונהשבתשיר כניסה לחופהשירי חופהשירים לחופהשישי צהרייםשלביםשלמותתכנוןתכנון אירועתכנון אירוע עסקיתכנון חתונהתכנון תקציב חתונהתל אביבתקציב