השמלה הלבנה והמרשימה, חליפת החתן, העניבה והתפאורה הירוקה של ריברסייד נשמעים כמו התחלה יפה של סיפור החיים המשותף שלכם. מה צריך יותר מזה? זוהי חתונה קלאסית במובן האמתי ביותר של המילה. זהו טקס החתונה שלכם ומגיע לכם לחגוג אותו בצורה הטובה ביותר, הרי זוהי הצורה שבה תזכרו את האירוע גם בעוד שנים ארוכות כאשר תשבו ותיזכרו ברגעים היפים של החתונה.

חתונה קלאסית בתל אביב

גם אם לפעמים נראה שהעיר תל אביב הפכה לאפורה ומחוספסת מידי בשביל חתונות רומנטיות, נראה שעדיין יש בה פינות ירוקות וחמות המתאימות לחגוג את אירוע החתונה שלכם. הריברסייד הוא אחת מאותן הפינות הירוקות והוא מוכיח שגם בתוך העיר הגדולה ניתן ליצור סביבה ירוקה ונעימה המשרה תחושה של הרמוניה על כל מי שבא בשעריה. כאשר האורחים שלכם צועדים לעבר מתחם האירועים של ריברסייד הם מתחילים לקבל הרגשה כאילו הזמן עצר מלכת רק לכבודם, תחושה התואמת את המעמד.

אז מה בסך הכל צריך בשביל חתונה קלאסית

טרנדים באים וטרנדים הולכים אבל בסופו של דבר מה צריך יותר בחתונה מאשר מקום טוב ונעים לחגוג בו, מוזיקה טובה לריקודים, בר עם משקאות שעושים חשק לרקוד, חופה תחת כיפת השמיים וכמובן אוכל טעים ומשובח. אפילו אין צורך להגזים בכמות אנשים, חתונות קטנות הן טובות אפילו יותר.

לריברסייד יש את כל מה שצריך בשביל לקיים את אותה החתונה הקלאסית שחלמתם עלייה. אצלנו בריברסייד תוכלו למצוא את המקום המושלם לטקס קבלת הפנים באווירה של גן אירועים; חופה משגעת תחת כיפת השמיים; החלל הקטן ומרפסת הדק הם מקום מעולה לריקודים ומינגלינג וכמובן אוכל מעולה להנאת האורחים מידי השף של קייטרינג מעשייה.

אנו יודעים ומבינים עד כמה בחירת המקום לאירוע היא חשובה עבורכם; הרי בסופו של דבר לא כל יום מתחתנים. החתונה היא היום החשוב בחייכם ואתם פשוט רוצים שהכול יהיה מושלם עם טקס חתונה קלאסי ממש כמו בסרטים. אנו בריברסייד שותפים לאותה התשוקה לקיים את החתונה שתמיד חלמתם עלייה. אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר ולהתאהב במקום כי קלאסי שיש.

OhadAttia-Event-ItaiAviran-(Small)-003-(3)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
ריברסייד אולם אירועים על הנחל בתל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES