Magazine

חזרה

אירועים בשבת – היכן כדאי לערוך?

07 בJan 2020

תכנון אירוע זהו לא דבר קל. אין ספק שתקופת טרום האירוע היא תקופה מרגשת מאוד, אשר מאופיינת בציפייה ובהמתנה לקראת האירוע המיוחל. בד בבד, מדובר בתקופה עמוסה בהכנות לקראת האירוע. כל אדם שעורך אירוע, מעוניין שהאירוע שלו יהיה מיוחד, מרגש וכמובן, בלתי נשכח, הן עבורו והן עבור כלל האורחים שהוא הזמין לחגוג יחד עימו. על מנת שהאירוע שלכם באמת יהיה אירוע בלתי נשכח, כדאי מאוד לבחור את המקום המושלם עבורו. על אף שכיום מוצעים ברחבי הארץ לא מעט אולמות אירועים עבור כל סוגי האירועים, בחירת אולם אירועים מיוחד, אשר קשה למצוא כמותו מבחינת המיקום שלו, העיצוב שלו, הנראות שלו, הקייטרינג אותו הוא מציע ועוד, זהו הדבר אשר ייחד את האירוע שלכם ויכניס אותו לקטגוריית: “אירועים מושלמים”.

אירוע בשבת – האמנם?

הדבר הראשון שאנשים עושים כאשר הם מתכננים אירוע כלשהו, זה לבחור את התאריך לאירוע או לפחות כמה תאריכים פוטנציאלים, על מנת להתחיל ולבחון האם אולמות האירועים הרלוונטיים מבחינתם, פנויים בתאריכים המדוברים. לא מעט אנשים יודעים כי היום האידאלי לאירועים, הוא יום שבת. יום שבת אשר מהווה יום מנוחה ושבתון עבור מרבית האוכלוסייה, הוא יום נפלא עבור אירועי בוקר, צהרים ואפילו ערב. כלל האורחים שלכם יכולים להגיע לאירוע בנחת ולהנות מאירוע רגוע ושליו. אין ספק שאירוע בשבת מהווה יתרון על אירועים שנערכים בשגרת השבוע התובענית והלוחצת. יחד עם זאת, לא מעט אולמות אירועים אינם עורכים אירועים בשבתות בהם. ולכן, אם אתם חושבים ברצינות על הכיוון של אירוע בשבת, כדאי שתחפשו אולמות אירועים אשר מציעים את המתחם גם עבור אירועים בשבת. העיר שבה תצליחו למצוא כמה וכמה אולמות אירועים שכאלה היא כמובן העיר תל אביב, המהווה עיר ללא הפסקה, אשר לא מעט בתי עסק בה, בייחוד אלה המציעים לציבור הרחב פנאי, בילוי והנאה, פתוחים גם בשבת. חיפוש אחר אולם לאירוע בשבת בתל אביב, חייב להתבצע בצורה הטובה ביותר, על מנת שתמצאו את אולם האירועים האידאלי מכל הבחינות, עבור האירוע שלכם.

כיצד תבחרו אולם אירועים לאירוע בשבת?

כאמור, הסיכוי למצוא אולם לאירוע בשבת בתל אביב, גבוה יותר מהסיכוי למצוא אולם אירועים שפתוח בשבת בכל אזור אחר בארץ. לכן, אם החלטתם ללכת על אירוע בשבת, זה הזמן שלכם לבחור את אולם האירועים האידאלי עבור האירוע שלכם בתל אביב, אשר מוצע כמובן גם לאירועים שנערכים בשבת. עליכם לשים דגש על כמה פרמטרים בטרם תבחרו את האולם המתאים לכם:

  1. גודל האולם – הדבר החשוב ביותר שיש לבחון בטרם בוחרים אולם, הוא הגודל שלו. כלומר: יש לבחור את האולם בהתאם לכמות המוזמנים שהזמנתם לאירוע שלכם. לא כל אולם מתאים לאירוע גדול ומאידך, לא כל אולם מתאים לאירוע קטן. על כן, חשוב להתמקד בתהליך חיפוש האולם, בגודל האולם המתאים לכם.
  2. עיצוב – אחד הדברים החשובים ביותר בכל אולם אירועים הוא עיצוב האולם. חשוב מאוד שהאולם יהיה מעוצב בצורה מיוחדת, אשר תעניק לאירוע שלכם ממד ייחודי. לכן, יש לבחון את האולם מבפנים, בטרם בוחרים בו.
  3. מיקום האולם – אם החלטתם ללכת על אולם בתל אביב, חשוב מאוד שהוא יהיה ממוקם במיקום אשר יהיה מנותק באופן יחסי מאווירת העיר התוססת. על מנת שהאורחים שלכם יחוו חוויה נעימה ומיוחדת, כדאי לבחור באולם אשר המיקום שלו מעניק גם חוויה פסטורלית של נוף וגם חוויה של עיר. כדאי לבחון את אולמות האירועים הממוקמים במיקומים מעין אלה.
  4. קולינריה – אחד הדברים החשובים שיש לבחון באולם האירועים הוא כל מה שקשור לפן הקולינרי. בסופו של דבר, אורחים שמגיעים לאירועים לא פעם זוכרים את האירוע בהתאם לסוג ואיכות המאכלים שהוגשו בו. לכן, יש לבחון את הקולינריה שמציע האולם עבור אירועים ולוודא כי מדובר בקולינריה משובחת, איכותית, עשירה ומיוחדת, אשר תותיר חותם משמעותי בקרב כל אורחי האירוע.
  5. צוות האולם – על מנת להשרות אווירה נעימה באירוע שלכם, חשוב מאוד לדאוג שצוות האולם יהיה אדיב ומקצועי.
  6. תאורה והגברה – חשוב מאוד לבחון את התאורה באולם וכן, את ההגברה המוצעת בעולם.
  7. בר משקאות – משקאות אלכוהוליים הם ללא ספק דבר חשוב באירועים. כדאי לבחון מה מציע האולם בתחום המשקאות האלכוהוליים לאירועים.

אירוע מושלם מתחיל בבחירת אולם האירועים הטוב ביותר

בסופו של דבר, חשוב מאוד לזכור שבין אם מדובר על אירוע שנערך בשבת ובין אם מדובר על אירוע שנערך בכל יום אחר מימות השבוע. בין אם מדובר באירוע עסקי ובין אם מדובר באירוע פרטי, הרי שמה שישפיע באופן ישיר על האווירה באירוע, על האופן שבו יתנהל האירוע כולו ועל האופן שבו ייזכר האירוע בקרב כלל האורחים שהגיעו לחגוג יחד עמכם, הוא המקום שבו האירוע שלכם יערך. לכן, אין ספק שלא כדאי להקל ראש בתהליך בחירת המקום האידאלי, עבור האירוע שלכם.

אירוע בשבת יכול להיות דבר נפלא ובמיוחד כאשר מדובר באירוע בוקר. אין ספק שהרבה יותר נוח ונעים להגיע לאירוע ביום חופש, מאשר להגיע לאירוע בוקר על חשבון יום עבודה או לאירוע ערב, לאחר יום עבודה מתיש ותובעני. עריכת אירוע בשבת, במקום מיוחד, אשר לא קל למצוא עוד כמותו, זהו המתכון האידאלי לאירוע מושלם.

200 אישאולםאולם אירועיםאולם בתל אביבאולם לחתונהאולם קטןאיך בוחריםאיך לבחור אולםאיך להפיקאיכותיאיפה כדאיאירועאירוע בריתאירוע בשבתאירוע לעסקאירועי חברהאירועיםארגון אירוע לעסקבוטיקבחירת אולםבת מצווהבת מצוושבתל אביבגןגן אירועיםהמלצותהפקההפקת אירועחברהחברותחתונהטיפיםיוקרתילחברהלחברותלחתונהלעסקיםמדריך לחוגגיםמושלמתמקומות לבריתמרכזסטיילספקיםעסקיצנועהקטנהקייטרינגרייבסיידשבתשישי צהרייםשלביםשלמותתכנוןתכנון אירועתכנון אירוע עסקיתל אביבתקציב