חתונות מיוחדות

בואו נודה שלא חסרים מקומות לאירועים וחתונות באזור המרכז ותל אביב בפרט. ישנם אולמות אירועים רבים המתאימים לחתונות ומידי ערב מתקיימות חתונות רבות בתל אביב. קבלת פנים, חופה, ארוחה וריקודים. הכול רגיל, הכל קבוע והכול ידוע מראש. אבל מה יש לריברסייד להציע עבורכם שהוא שונה מכל אותם אולמות אירועים בה אתם מצופפים אורחים בשולחנות?

רייברסייד הוא מתחם אירועים אפנתי בעל 3 תכונות מיוחדות אשר הופכות אותו למקום האידאלי ביותר לחתונות מיוחדות: מרחב נשימה, גמישות ומיקום ייחודי:

מיקום בעל מאפיינים מיוחדים לחתונות מיוחדות

המיקום הייחודי של ריברסייד הוא דבר נדיר מאוד בנוף האורבני ובישראל בכלל. בכמה מקומות אפשר לעשות חתונה אל מול הנחל? דווקא כאן בלב תל אביב, ריברסייד מאפשר לכם לערוך חתונה באווירה טבעית וייחודית. זה לא משנה איך תתכננו את החתונה שלכם, כל חתונה ליד הנחל הופכת לחתונה מיוחדת.

OhadAttia-Event-ItaiAviran-(Small)-003-(3)

חתונה מיוחדת מחייבת גמישות

כאשר מתכננים חתונה מיוחדת יש לה מאפיינים שונים מחתונות רגילות. זה יכול להיות שוני בשעות האירוע; הקייטרינג המיוחד; קונספט עיצובי יוצא דופן או כל אטרקציה ורעיון המחייב הזזת רהיטים, שולחנות ושינוי המראה העיצובי. לא כל אולם אירועים ערוך לשינויים הדרושים בשביל לקיים חתונות מיוחדות. התפיסה העסקית שלנו בריברסייד קצת שונה, אנו כאן בשביל אותה חתונה מיוחדת וערוכים בהתאם. אצלנו ניתן לקיים אירועים ביום ובלילה ואפילו חתונות ביום שישי בצהריים.

מרחב נשימה

אנו מאמנים כי אין טעם להתאמץ לארגן חתונה מיוחדת אם בסופו של דבר כל האורחים שלכם נדחסים בשולחנות צפופים. אירועים בריברסייד מתקיימים באווירה נינוחה ונעימה. מבנה החלל מאפשר מרחב נשימה לכולם ואין צורך להידחק בין שולחנות וכיסאות. מדהים איך דבר כל כך פשוט נותן אופי מיוחד לחתונה וגורם לאורחים שלכם להרגיש כמו בחתונה בחו״ל.
אם אתם חולמים על חתונת קונספט בסגנון הודי או אולי בעיצוב מעולם האגדות; אם בא לכם לפתוח בארוחה ורק אחר כך חופה; מתאים לכם ספות לאונג׳ באירוע או כל דבר מיוחד, בשביל זה אנחנו כאן.

אז אם יש לכם רעיון שונה ומיוחד ואתם רוצים לממשו, צוות ריברסייד עומד לרשותכם ומגיש את כל הסיוע לחתונה המיוחדת שלכם. הרימו טלפון ונחלום ביד אתכם.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
ריברסייד אולם אירועים על הנחל בתל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES