אם אתם מחפשים דרך לארגן חתונה לא שגרתית ומיוחדת, תוכלו לנסות את הקונספט של חתונה הפוכה ברייברסייד. במקום לערוך חתונה לפי המתכונת הקבועה של קבלת פנים, חופה, הגשת אוכל, וריקודים, תוכלו להפוך את סדר האירוע ופשוט לעשות מה שמתחשק לכם. ישנם אנשים שרגילים לחשוב בתוך הקופסה וחוששים לשבור את המבנה המסורתי, אך במקרים רבים נראה שחתונה הפוכה היא הרבה יותר הגיונית מהחתונות הסטנדרטיות, יש בהן הרבה יתרונות הן לאורחים והן לבעלי האירוע.

בחתונה הפוכה אנשים רבים מוצאים לנכון להקדים את הגשת האוכל לתחילת האירוע, בטרם החופה. בהנחה שמדובר באירוע המתקיים בערב, מן הסתם רוב האורחים מגיעים עייפים אחרי יום עבודה ובמקרים מסוימים ממש מתים מרעב. ככה זה כאשר מסיימים לעבוד בחמש וצריך למהר להגיע לחתונה בשבע. אתם לא רוצים מצב שהאורחים שלכם יהיו חסרי סבלנות ורק יחכו שהחופה תיגמר בשביל לאכול משהו. חתונה הפוכה יכולה להיות הפתרון הטוב ביותר כאשר היא קודם כל מפנקת את האורחים שלכם בארוחה טובה לפי מיטב המסורת של ריברסייד, בדרך כלל מבית היוצר של קייטרינג מעשייה.לאחר שהאורחים יאכלו הם ירגישו רגועים ותוכלו להתחיל את החגיגה באווירה נעימה ונינוחה. כל תשומת הלב של האורחים תהיה בחופה עצמה.

חשוב להבין שבחתונה הפוכה אין כללים, אתם חופשיים לארגן אותה כפי שאתם רוצים. ישנם כאלו הבוחרים אפילו להפריד בין אירוע החופה לבין מסיבת החתונה ומקיימים את אירוע החופה בשעה מוקדמת לקהל מוזמנים מצומצם ואת שאר האנשים מזמינים רק למסיבה פרועה וארוחה. בעוד אולמות אירועים אחרים רגילים לעבוד לפי מסגרת קבועה המשרתת את המודל העסקי שלהם, אנו בריברסייד חושבים קצת אחרת. כאשר עורכים חתונה הפוכה בריברסייד אתם חופשיים לארגן את האירוע כפי שאתם רוצים. מבחינתו האירוע הוא כולו שלכם ולכן אנו מגלים גמישות מרבית בכל בקשה וממלאים אחר רצונותיכם בצורה הטובה ביותר.

חתונה הפוכה בריברסייד היא חוויה מרגשת במיוחד. המיקום, העיצוב והגישה שלנו מתאימים לחתונה הפוכה כמו כפפה ליד. הרימו טלפון עכשיו, אנו תמיד נשמח לעזור עם רעיונות והצעות.

לפרטים נוספים צור קשר או צלצל עוד היום –  03-699-6404

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
ריברסייד אולם אירועים על הנחל בתל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES