קשה לאפיין במדייק מהי חתונה אורבנית, הרי כל היופי הוא שאין חוקים ולא צריך ללכת לפי שבלונות ידועות. כל אחד חופשי לעצב ולהפיק את החתונה האורבנית שלו לפי ראות עיניו. אבל בכל זאת ניתן לזהות בחתונות אורבניות כמה מאפיינים אשר נותנים להן את הייחודיות. חתונה אורבנית היא חתונה המקיימת את החתונה בצורה שאינה מנותקת מסביבת החיים האורבנית. בשביל מה להסתגר בתוך אולם אירועים מקושט וקיטשי כאשר ניתן להשתמש בסביבה האורבנית הקיימת, הסביבה שבה אנו חיים, להיות לתפאורה המושלמת עבור האירוע.

ריברסייד הוא אינו אולם חתונות, רייברסייד הוא פינת שקט תל אביבית הנטועה היטב בתוך הסביבה האורבנית. מצד אחד אתם נמצאים בין כרי דשא ומימי הירקון, אך מצד שני אתם עדיין בלב הכרך התל אביבי הסואן. זהו הקסם של ריברסייד וזה מה שהופך אותו לתפאורה הטבעית עבור חתונה אורבנית. המיקום הוא אחד הדברים הכי חשובים בתכנון חתונה אורבנית, מהבחינה הזו ריברסייד נותן לכם את התפאורה הדרמטית של המרחב האורבני. אך באותה הנשימה אתם נהנים מתנאי המקום אשר תוכנן במיוחד לקיום אירועים וגם חתונות.

אחד האספקטים היפים של חתונה אורבנית הוא שלכל חתונה יש אופי אחר והיא פשוט נראית אחרת. מהבחינה הזו ריברסייד מתאים מאוד לסוג זה של חתונות. מבנה המקום מאפשר גמישות עיצובית רבה וניתן לשנות את פני המקום ללא היכר בין אירוע לאירוע, כאשר הדבר היחידי אשר נשאר קבוע הוא הנוף האורבני.

לכל חתונה אורבנית יש את הקונספט שלה , אך אל לנו לשכוח את מקומו של האוכל בכל הסיפור הזה. האוכל המוגש אמור להשלים ולהדגיש את החוויה האורבנית. גם כאן אתם רוצים משהו שובר שגרה ויצירתי המותאם באופן אישי לקונספט החתונה. מסתבר שלא כל חברת קייטרינג מעוניינת לשבור את המוסכמות. בשבילנו זוהי עוד סיבה מדוע לעבוד עם קייטרינג מעשייה אותו אימצנו כקייטרינג הבית. קייטרינג מעשייה, בראשות חיים סבג, עמד לצידנו בהפקות קונספט בעבר והוכיחו שהם יודעים איך לבטא את הקונספט במנות האוכל המוגשות על מנת להתאימן לחתונה האורבנית המושלמת.

אתם מוזמנים לבוא לבקר או לפחות להרים טלפון  03-699-6404 ונשמח לשוחח ולהסביר לכם יותר על המקום המיוחד שלנו.

ריברסייד אולם אירועים על הנחל בתל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES