ארגון חתונה: איך לארגן חתונה בכמה שפחות זמן?

תכנון מוקדם יהפוך את נושא ארגון החתונה למשתלם ויעיל

כמו כל דבר בחיים, מי שחוסך כסף יוכל לקנות אח"כ דברים גדולים יותר, מי שמתאמן יהפוך להיות טוב יותר בתחום שלו, מי שמשקיע ומתאמץ יקטוף את הפירות שלו ומי שמתכנן מראש סביר שיצליח להיות מאורגן יותר ויעיל יותר. תכנון מוקדם הוא לא כזה מסובך, מדובר סה"כ בשיחה מקצועי שתעשו ותקדישו לה שעתיים מזמנכם הפנוי, תאמינו לנו זה ישתלם לכם בהמשך ויהפוך את כל נושא ארגון החתונה לקל בהמשך. הטיפ הראשון ואולי הכי חשוב בעניין ארגון חתונה הוא התכנון המקדים, של הכל בערך. תכננו את התקציב של האירוע, את מספר האורחים, חשבו אם אתם רוצים אולם או גן, חשבו על 2-3 תאריכים אופציונלים (כולל עונה בשנה ויום בשבוע). תכננו את התקציב שיש לכם לאירוע ואת כל אלו מומלץ לעשות בזמן שאתם בבית יושבים על כוס יין טוב או תה לרציניים ובשיחה נעימה וכייפית.

ארגון חתונה- בחירת אולם אירועים

ערכו רשימת ספקים אופציונאלית

בטרם תתחילו פגישות עם ספקים – חשוב לערוך רשימה או לפחות להבין מי הספקים שחשובים לכם לאירוע ומי לא. האם אתם מוכנים להשקיע בעיצוב לחתונה או לעשות בעצמכם, עד כמה חשובה לכם המתנה לאורחים ובכלל כמה אתם מוכנים להוציא על דיג'יי. בריברסייד (riverside) אגב, תוכלו לקבל רשימת ספקים מקצועיים ונחשבים בשוק, שאנחנו עובדים עמה במחירים משתלמים. (ריברסייד הם חלק מקבוצת דינמו שכולל מספר מקומות לאירועים בתלאביב ולכן גם יש לנו את האפשרות להציע לזוגות שלנו את הספקים הטובים בשוק במחירים מעולים)

תאמו את טעימות הקייטרינג לפני או אחרי פגישה עם ספק אחר

תאמו פגישות באותו יום

טוב פה כבר מדובר בטיפ זהב. לדחוס וכמה שיותר. טוב אנחנו מגזימים, אבל הבנתם את הקונספט. בסופו של דבר יש לא מעט פגישות שצריך לעשות בטרם האירוע (ללכת פיזית לבחור אולם אירועים, טעימות קייטרינג, פגישה או שתיים עם הדיגיי, צלמת, איפור ניסיון, שיער ניסיון ועוד), לכן כדי להקל על כל ענייני סגירת הספקים אפשר ורצוי לתאם את הפגישות איתם באותו יום. נסו לדחוס לפחות 2-3 ספקים אחד אחרי השני, ללכת לדיגיי אחרי הטעימות של האירוע, לפגוש את הצלמת אחרי הפגישה של עורך או עורכת והטקס. כך תוכלו לחסוך לא מעט זמן בארגון חתונה

תנסו להינות כי זה מה שחשוב

אל תהפכו לבריידזילה מהסרטים

לא שאנחנו חושבים שאתם כאלה, כי אם אתם קוראים את הכתבה הזאת סביר להניח שאתם מהז'אנר הקליל והזורם, אבל חשוב להפוך את ארגון החתונה לכייפי, קליל ובעיקר שיהיה אתם. נכון, יש לא מעט לחצים מצד ההורים (אתם רוצים חתונה צמחונית על טהרת הדגים, והם טוענים שלחצי מהמשפחה לא יהיה מה לאכול אם לא יגישו סטייק), אתם רוצים חתונה מצומצמת עם הכרות ישירה עם כל האורחים והם רוצים להזמין את הדודה של סבתא מלונדון. כך או כך, כמו בזוגיות טובה, תתפשרו, תזרמו, גלו גמישות ותעשו את זה כך שהדרך לאירוע תהיה נעימה.

הריברסייד מתאים לאירועים קטנים של 100 איש לצד אירועים של עד 250 איש בישיבה מלאה, ועד 400 איש באירועי קוקטייל ומסיבות

ארגון חתונה - לריברסייד יש רשימת ספקים במחירים מעולים

קרדיט צילום: יונתן בן חיים, שי-לי עוזיאל

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
ריברסייד אולם אירועים על הנחל בתל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES